close
loading

Tapicerowane, nowoczesne obicia - nowy trend w wystroju wnętrz

 

Niepowtarzalne wnętrza wymagają nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym nabierają oryginalnego charakteru. Alternatywą dla standardowych rozwiązań mogą być panele tapicerowane, zagłówki i wezgłowia, które pełnią nie tylko praktyczne funkcje, ale i dekorują wnętrza.

Panele tapicerowane - ekskluzywny, uniwersalny pomysł na aranżację każdej ściany

Mają postać kolorowych modułów o różnych kształtach i są jednym z najnowszych trendów, które dodatkowo skutecznie wyciszają przestrzeń oraz pełnią funkcję izolacyjną. Przyklejone do ściany jeden przy drugim w układzie pionowym lub poziomym odmienią wnętrze każdej sypialni, tworząc ciekawą zabudowę każdej ściany. Miękkie panele obite najróżniejszymi materiałami poza sypialnią mogą być wykorzystane do aranżacji ścian w pokojach dziecięcych, mogą stanowić oparcie dla standardowej ławki lub skrzyni ustawionej pod ścianą. Można również udekorować nimi ścianę w salonie, w przedpokoju, garderobie, a nawet w kuchennym kąciku jadalnym. Dobór materiału i sposobu obicia uzależniony jest od potrzeb indywidualnych każdego Klienta. Niezależnie od tkaniny każdy panel tapicerowany pokryty jest specjalną warstwą ochronną, dzięki czemu materiał jest odporny na zabrudzenia i wilgoć, dzięki czemu znacznie łatwiej utrzymać go w czystości. Mogą być wykonane z materiałów syntetycznych, sztucznych i naturalnych dostępnych w całej gamie kolorystycznej.

Oryginalny zagłówek - rozwiązanie dla wymagających estetów

Może być pikowany, podświetlany, stylizowany na inną epokę, wzorzysty lub wykonany z materiału w jednym kolorze. Sposobów na nieszablonowy zagłówek, który odmieni nie tylko łóżko, ale i zbuduje klimat całej sypialni, jest bardzo wiele. Zagłówek może wyć wykonany z obitych materiałem paneli. Zaprojektowany w ten sposób element dekoracyjny łóżka podnosi komfort siedzenia, gdyż dzięki niemu można swobodnie oprzeć plecy np. w trakcie czytania. Nadaje również pomieszczeniu przytulności i ciepła

Wezgłowie - sprawdzi się w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni

Jednym z ciekawszych sposobów na wyeksponowanie łóżka, jest zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami wezgłowie. W zależności od efektu, jaki ma być osiągnięty, wezgłowia mogą być tapicerowane lub pikowane głęboko i płytko. Bogaty wybór kolorów i wzorów, a także forma – pojedynczego lub wielokrotnego panelu pozwala dostosować rozwiązanie do każdego wymiaru łóżka. Szklane guziki, ćwieki tapicerskie, chwosty mogą stać się dodatkową ozdobą wezgłowia.

Zapraszamy do zakupów.

 

 

Panele tapicerowane

fb g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

STELLE - siedziba firmy

34-300 Żywiec

Al. Woloności 12 c

 

STELLE - zakład , magazyn

34-300 Żywiec

ul.Leśnianka 62

telefon

telefony:

 tel. 33 867 40 18

fax. 33 861 11 43

mob. 608 296 159  

mail

e-mail:

biuro@stelle.pl