close
loading

Nowoczesne, wytrzymałe materiały tapicerskie - tkaniny obiciowe

Wybór odpowiedniej tkaniny obiciowej jest ważny nie tylko z uwagi na walory estetyczne, ale również wygodę i parametry użytkowe mebli, z których na co dzień bardzo intensywnie korzystamy. Spośród całego wyposażenia to właśnie tapicerka kanapy, fotela, czy krzesła narażona jest na największe zabrudzenia i zniszczenia.

Stylowe meble wymagają odpowiednich tkanin obiciowych

Tkaniny obiciowej nie da się zdjąć i wyprać, konieczny jest zatem wybór takiej, która nie chłonie zanieczyszczeń. Dzięki temu meble mogą być wykorzystywane przez długie lata. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdą Państwo materiały wytrzymałe na ścieranie, odporne na plamy i łatwe w czyszczeniu. Przydatnym ich parametrem może być hydrofobowość, dzięki której nie wchłaniają cieczy.

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo nowoczesne, dostępne w całej gamie kolorów, wzorów i faktur włókna, które są nie tylko trwałe, ale również odporne na uszkodzenia i ścieranie, a do tego łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Miłośnicy tradycyjnych surowców znajdą w naszej ofercie naturalne materiały skórzane.

Dokonując zakupów w naszym sklepie, będą mogli Państwo cieszyć się pięknym otoczeniem, niezależnie od warunków, zmieniającej się mody i upływającego czasu. Zapraszamy do zakupów.

fb g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

STELLE - siedziba firmy

34-300 Żywiec

Al. Woloności 12 c

 

STELLE - zakład , magazyn

34-300 Żywiec

ul.Leśnianka 62

telefon

telefony:

 tel. 33 867 40 18

fax. 33 861 11 43

mob. 608 296 159  

mail

e-mail:

biuro@stelle.pl